Jdi na obsah Jdi na menu
 


Moje Akvárium

Paraziti v akváriu

Po několika týdnech se v akváriu objevili lasturnatky-korýšek20151227_123134.jpg

Konečně si koupím nějaké rybky a snad ho zlikvidují!!!!

Tákže dnes jsem byla v akvaristice a koupila jsem si čtyři neonky obecné. Tak snad přežijí do druhého dnelaugh

To bych asi nebyla já, kdyby mi jedna rybka hned po jednom dni nevyskočila s akvária. No a tak tam byly tři. jenomže včera jsem zjistila, že vyskočila druhá (asi po týdnu). Ta zbylé dvě se pořád drží, ale už se začínám bát, že je v akváriu něco špatně- ale co??

12.2. 2016- Dnes jsem si koupila další rybičky. Dokoupila jsem 4 neonky a dvě platy. Mám z nich radost, jen doufám, že se jim zase něco nestane..

9.3. 2016- Asi před čtrnácti dny mi umřela jedna plata. Z ničeho nic jí ochrnula ocasní ploutev a pohybovala se jen pomocí prsních ploutviček. Druhý den jsem jí našla mrtvou. No nedá se nic dělat příčina úhynu bude možná prudká změna teploty, nebo podchlazení, protože jsem minulý den doplňovala akvárium čistou vodou, která byla trochu chladnější. Ostatním rybám se nic nestalo, dokonce přežily i moje týdenní prázdniny na horách.

2.5. 2016- Dnes jsem si koupila tři závojnatky. Byl to můj sen, protože až se oteplí, tak je chci dát do jezírka na chatu. Potřebují mít alespoň 18°C. Zatím je mám doma v kýblu:) Jo a taky mi kamarádka přinesla dalších pět rybek do akva.  Jsou to paví očka- poněkud vybledlejší, ale to nevadí alespoň budou mít rybky další kámoše.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář